Wypada się przywitać! Cześć!

Skoro jest to pierwszy post, wypada się przywitać i powiedzieć coś więcej.

Jestem copywriterem od 4 lat. Jednak dopiero od roku zadecydowałem o podjęciu ryzyka i przejściu na własny rachunek, rezygnując tym samym z etatu. Wielu znajomych pyta mnie, jak żyje mi się w ten sposób i mogę powiedzieć jedno… Raz lepiej, raz gorzej. Czyli jak w przypadku każdej działalności.

Porażki motywują mnie do dalszej drogi i doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli coś mi nie wychodzi, to zrobię wszystko, by nieprzychylne i krytykujące osoby, same powróciły z pochwałami.

Tematyka i treści

Potrzebuję miejsca, które będzie moją odskocznią od pracy. Miejscem, które umożliwi mi przelanie swoich prawdziwych przemyśleń, na które nikt nie ma wpływu i nie dyktuje z góry, jak powinien wyglądać tekst.

Nie chce przedłużać i pisać o niczym, ponieważ wyjdzie z tego sztuka dla sztuki. Zapraszam serdecznie i mam nadzieję, że dostarczę wszystkim czytelnikom satysfakcjonujących treści!

4 thoughts on “Wypada się przywitać! Cześć!

  1. Trzymam kciuki i zapisuję tego bloga do śledzenia. Jestem na etapie skrobnięcia czegoś od czasu do czasu na umowę o dzieło i prowadzenia bloga.
    Ps Dobry adres bloga + profesjonalny wygląd, jest dobrze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *